SARUMANVIP = Amatör Sekslerin, Vıp Ifşaların Adresi

Pazar, Ekim 2, 2022

SARUMANVIP = Amatör Sekslerin, Vıp Ifşaların Adresi

|

parayla satılan Türk Türbanlı vip İfşaların ücretsiz tek adresi

YASAL UYARI (Legal Notice)

TÜM SAYFAYI EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ ve ANLAYINIZ!


 • Bu blog: internet üzerinde hali hazırda bulunan ve defalarca paylaşılmış, kamuya mâl olmuş medyaların çeşitli forumlarda ve sitelerde ulaşmak istediğiniz ama sahte linklere tıklayarak, linklere gizlenmiş bilgisayarınıza ve telefonunuza bulaşacak virüs, trojen gibi zararlı yazılımlardan kurtulmanızı sağlar. İçinde uluslararası yasalara aykırı içerikler de barındıran çeşitli forumlara üye olarak veya para ödemeniz istenen içeriklerdeki web kandırmacasını önler ve kişisel güvenliğinizi sağlar.
 • Hiç bir video veya resim: tarafımızca çekilmemiş, kendimize ait sunucularda depolanmamış olup videolardaki kişiler ile yakından uzaktan alakamız yoktur.
 • Hiç bir video veya resim: gizli çekilmiş, ilgili şahısların özel hayatını ifşa etme amacıyla tarafımıza gönderilmiş veya illegal yollarla elde edilmiş değildir.  

 • Hiç bir video veya resim: ilk olarak burada yayınlanmamıştır. İntikam amacıyla veya illegal yollarla elde edildiği belli olan, yayılma amacı bariz bir şekilde ilgili kişi veya kişileri zarar vermek olan içerikler farkediliği takdirde anında kaldırılır. Bu tür amaçlar, içerikten bariz bir şekilde belli ise kesinlikle yayınlanmaz.

 Bunların aksini düşünüyorsanız tamamı tarafınıza kanıtlanır.

 • Amatör türkler tarafından çekilmiş tumblr, twitter vb. gibi erişimi ve paylaşımı herkese açık olan sosyal medya ya da bazı, genel bilinirliğe sahip yetişkin içerikli sitelerde paylaşılan ve oradan alıntılanan içerikler bulunan bu blogda; hiç bir kişi veya kişilerin gerçek isimleri, adresleri, özel bilgileri vb. ile yayınlanmış içeriklere izin verilmez.
 • TDK da, ifşa iberesi ”gizli bir şeyi açığa çıkarma, yayma” olarak geçmektedir. Günümüzde ise anlam değişikliğine uğrayıp, cinsel içerikli medyalar için kullanılan bir tabir haline gelmiştir. Defalarca belirttiğimiz gibi hali hazırda, kamuya mal olmuş videoların veya fotoğrafların alıntısını yapmaktan başka bir şey yapmamaktayız. Bundan dolayı Hiç  bir kimsenin ifşası söz konusu dahi OLAMAZ.
 • Bu bağlamda kişilerin haklarının çalınması ve özel hayata müdahale söz konusu olamaz.
 • Amacımız hiç bir zaman maddi kaygılar olmayıp; yasalara ve kişilere saygılı, zararlı yazılımlar bulundurmayan, yetişkinlere yönelik çıplaklık veya cinsel içeriğe erişimini keyifli hale getirmektir. Sitenin giderlerini karşılamak adına bir kaç reklam türünü, mecburen  kullanmak durumundayız.
 • Site yetişkilere özeldir ve 18 yaşından küçüklerin girmesi  KESİNLİKLE YASAKTIR.

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

1. Site 18 yaş ve üzeri insanlar için uygundur. 18 yaşını doldurmamış kişiler için site içeriği zararlıdır. Eğer 18 yaşını doldurmamış ve bulunduğunuz ülkenin yasal reşitliğinde değilseniz, lütfen bu siteden ayrılınız.

2. Sitede 18 yaşını doldurmamış, çocuk sayılacak kişilerin  videoları, teşviki ya da tasviri  kesinlikle yoktur.


3. Sitede tecavüzü, ensesti, hayvanlarla cinsel ilişkiyi veya nekrofiliyi tasvir eden veya bunlara teşvik eden resim, video ya da metin içeriği de dahil olmak üzere yasa dışı cinsel içeriğe izin verilmez.

***************************
4. Bu blogda alıntılanan videolardan rahatsız olduğunuz, sizin rızanız olmadan internete düştüğünü farkettiğiniz, telif hakkına sahip olduğunuz ve kaldırmak istediğiniz videolar varsa,

lütfen sayfanın en altındaki formdan veya mailden, birinci(ilgili) şahıs olduğunuzu kabul ederek ve de bunu kanıtlayarak bize bildiriniz.

En geç 1 iş günü içinde değerlendirilip, kaldırılır
 ve ilgili içeriğin nereden alıntılandığı tarafınıza bildirilir. 

***************************

5. İçeriklerde bulunan yazıların tamamen hayal ürünü bir bot tarafından, yetişkin sitelerinin genel üslûbu ile yazılmış olduğunu, gerçeklikle alakası olmadığını, nefret söylemi veya aşağılama amacı gütmediğini unutmayınız.
 İlgili video ve fotoğraflardaki oyuncular ya profesyonel film ekipleri, cast ajansları ve oyuncuları tarafından çekilmiş ya da amatör ruhunu kadraja yansıtmak isteyen şahıslar tarafından oluşturulmuş tamamiyle kurgu yapımlardır. Milyonların hevesle izlediği aşk-ı memnu gibi de düşünebilirsiniz.


6. Ayrıca, eğer bir ebeveyn iseniz ve çocuklarınızın bu tarz yetişkinlere hitap eden sitelere reşit olana kadar girmesini istemiyorsanız. Servis sağlayıcınız tarafından sizlere sunulan aile paketlerine mutlaka göz atın. Çocuklarınızın gelişiminde olumsuz etki yapabilecek her türlü internet aracından koruma için lütfen, google veya diğer arama motorlarından bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu bloğa girerek tüm bunları okumuş, anlamış ve onaylamış olmaktasınız.


 • Bize ulaşmak, görüş, öneri, sorun veya şikayet ya da bir sebepten ötürü kaldırmak istediğiniz videoları bildirmek isterseniz aşağıdaki formdan ya da mail atarak bize ulaşın! iletişim her daim en uygar çözümdür!


FOR ENGLİSH:  Hello there, you can read the English translation using the translation tools.


İYİ SEYİRLER DİLERİZ! 


 • İletişim formunu göremiyorsanız ya da formdan mail atıp, geri dönüş almadıysanız  : sarumanvip@protonmail.com adresine mail atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Hot Topics

Related Articles